ПРОДОВЖЕНО РЕЄСТРАЦІЮ ПРЕТЕНДЕНТІВ ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ ЕКСПЕРТИЗИ ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ УЧНІВ 4 І 8 КЛАСІВ

Реєстрацію претендентів для здійснення експертизи підручників для 4 і 8  класів, друк яких заплановано на 2021 рік, продовжено до 4 листопада та 4 грудня 2020 року, відповідно.  

Експертами можуть стати вчителі, методисти, науковці, науково-педагогічні працівники, а також психологи, експерти з дизайнерської та антидискримінаційної експертизи.

Претенденти мають подати пакет документів, який засвідчує їхню кваліфікацію, до Інституту модернізації змісту освіти. Вимоги до документів встановлені відповідним Порядком. 

Відібрані експерти пройдуть навчання та оцінювання за спеціальною програмою підготовки. Кожен підручник буде експертувати група у складі з 8-ми осіб. Інформація про експертів за кожним з підручників є таємною і не підлягає розголошенню.

Крім науково-методичної експертизи, під час якої аналізується зміст підручників на відповідність обсягу, структурі та способів викладу навчального матеріалу тощо, відбуватиметься також експертиза на відповідність віковим психологічним особливостям учнів, а також антидискримінаційна та дизайнерська експертизи.

ПРОДОВЖЕНО РЕЄСТРАЦІЮ ПРЕТЕНДЕНТІВ ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ ЕКСПЕРТИЗИ ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ УЧНІВ 4 І 8 КЛАСІВ

Реєстрацію претендентів для здійснення експертизи підручників для 4 і 8  класів, друк яких заплановано на 2021 рік, продовжено до 4 листопада та 4 грудня 2020 року, відповідно. Експертами можуть стати вчителі, методисти, науковці, науково-педагогічні працівники, а також психологи, експерти з дизайнерської та антидискримінаційної експертизи.Смотреть полностью

НДІ Історичної урбаністики – серед співорганізаторів «Одинадцятих Новицьких читань»

22 жовтня 2020 р. відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Одинадцяті Новицькі читання», співорганізаторами якої стали Запорізьке наукове товариство ім. Я. Новицького, Міністерство культури та інформаційної політики України, Національний заповідник «Хортиця», Запорізький національний університет, Науково-дослідний інститут історичної урбаністики, Науково-дослідний інститут пам’яткоохоронних досліджень, Науково-дослідний інститут козацтва при Інституті історії України НАН України, Центр пам’яткознавства НАН України УТОПІК, Інститут української археографії та …

Робоча зустріч із представниками Європейського інвестиційного банку

22 жовтня в Бердянському державному педагогічному університеті відбулась робоча зустріч керівництва ЗВО і представників Європейського інвестиційного банку, під час якої обговорили етапи та особливості впровадження соціального менеджменту в суб-проєкти Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, фінансові та технічні питання щодо їх реалізації, і, найважливіше, – майбутні плани капітального ремонту гуртожитку № 1 (вул. Університетська, 37). Нагадаємо, …

Вітаємо Стипендіатів Фонду ім. К. Ковшевич

Традиційно, ось уже восьмий рік поспіль, о цій порі студенти нашого університету мали приємність урочисто отримувати Сертифікати від Фонду імені Катерини Ковшевич (США) на право фінансової підтримки в оплаті за навчання. Цьогоріч, зважаючи на відомі різноманітні «коронавірусні обмеження», змінилися умови та формат отримання стипендій. Проте все-таки 15 студентів БДПУ недавно стали стипендіатами Фонду! Серед них …

Місячник шкільних бібліотек “Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів”

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек  під гаслом "Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів" у ЗОШ І-ІІІст. № 9  були проведені заходи з екології.

ПРО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ГРАНТІВ

Департамент освіти і науки обласної державної адміністрації повідомляє, що за інформацією надісланою Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», у зв’язку з великим інтересом до Всеукраїнського конкурсу грантів серед учителів-новаторів у рамках програми «Нова фізична культура» прийом конкурсних робіт продовжено до 25 жовтня 2020 року. Умови конкурсу та реєстрація за посиланням: https://www.facebook.com/events/335691134427176/   Смотреть полностью

ПРО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ГРАНТІВ

Департамент освіти і науки обласної державної адміністрації повідомляє, що за інформацією надісланою Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», у зв’язку з великим інтересом до Всеукраїнського конкурсу грантів серед учителів-новаторів у рамках програми «Нова фізична культура» прийом конкурсних робіт продовжено до 25 жовтня 2020 року. Умови конкурсу та реєстрація за посиланням: https://www.facebook.com/events/335691134427176/

 

Серія майстер-класів з робототехніки і програмування для школярів

Сьогодні робототехніка стає все більш популярною. На підприємствах працюють руки-маніпулятори, професійним операторам і любителям на допомогу прийшли літаючі дрони, для полегшення життя домогосподарок, з’явилися побутові роботи пилососи, спеціальні роботи досліджують космос, а для допомоги людям з обмеженими можливостями, з’являються високотехнологічні протези та екзоскелети.

Проведена серія майстер-класів з робототехніки і програмування для школярів нашого міста познайомила учасників з компонентами робототехніки та її  основами. Під керівництвом досвідченого тренера хлопці та дівчата познайомилися з азами програмування, розвивали такі важливі навички як: креативне мислення, творчий потенціал, інженерне мислення логіка, увага тощо.

Захід здійснився завдяки ініціативі «Meet and Code», що впроваджується в Україні Ресурсним центром Гурт у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH за фінансування SAP.

Майстер-клас організували й провели викладачі факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти Бердянського державного педагогічного університету Олександр Антоненко і Павло Буянов.

АКТУАЛЬНО! ПРОФЕСІЙНО! ДИНАМІЧНО! ЦІКАВО!

Під таким гаслом другий рік поспіль на базі Центру дитячо-юнацької творчості ім. Є.М. Руднєвої у співпраці з Бердянським державним педагогічним університетом збираються кращі представники позашкільних установ Запорізької області для обговорення актуальних питань роботи керівників хореографічних колективів. Обласний семінар-практикум «Діалог актуальних дискурсів хореографічної освіти: теорія, методика, практика», який відбувся 16-17 жовтня 2020 року (лист Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації № 02.2-16/736 від 27.08.2020) зібрав близько 30 учасників. Мета семінару – це надання інформаційної та методичної підтримки педагогам-хореографам Запорізької області щодо організації освітнього процесу в дитячих хореографічних колективах закладів загальної середньої та позашкільної освіти, ознайомлення з питаннями її активного навчання,  новітніми технологіями хореографічної освіти через презентацію авторських методик у Народному художньому колективі «Ансамбль естрадного танцю «МарЛен».

У рамках семінару були висвітлені сучасні орієнтири он-лайн навчання хореографії в закладах позашкільної освіти, показані зразки застосування різних форм українського фольклору, продемонстровані фрагменти уроків класичного танцю на матеріалі творів українських композиторів, розглянуті особливості роботи з батьками; проведені майстер-класи. Семінар було завершено у формі «Світової кав’ярні» за темою «Що треба зробити сьогодні, щоб завтра хореографічне навчання було більш продуктивним?» (з боку батьків, адміністрації закладів освіти, громадськості тощо) та врученням сертифікатів.

Під час заходу досвідом роботи ділилися методична служба та психологи ЦДЮТ, педагоги ансамблю естрадного танцю «МарЛен» ЦДЮТ та науково-педагогічні працівники (викладачі, концертмейстери) кафедри теорії і методики навчання мистецьких дисциплін БДПУ. Професійний підхід організаторів до проведення семінару, творча атмосфера, нові знайомства, актуальні питання стали запорукою активного спілкування та обміну досвідом учасників заходу. Це підверджують слова хореографа Глазкової Тетяни з м. Запоріжжя: «Велика вдячність за організацію семінару. Отримала багато відповідей на свої запитання і багато нових ідей. Ваша команда – це єдина сім’я однодумців. Із великим задоволенням приїду на наступний семінар!».

Усі заходи відбулися з дотриманням норм карантинних обмежень.Методична служба ЦДЮТ