Шановні жителі громади Бердянського району!

День Соборності 1Від імені депутатського корпусу і виконавчого апарату районної ради вітаємо Вас із Днем Соборності України, який відзначається з нагоди проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західно — Української Народної Республіки.

Український народ реалізував своє багатовікове прагнення жити у соборній державі, сповідувати єдині національні і суспільні цінності, спільними силами дбати про безпечне, гідне і процвітаюче життя людей, як належить великій європейській нації.

Цей день ще раз перекидає міст між минулим і сьогоденням України, стверджує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за її волю і незалежність,  демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність та монолітність української нації.

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято — День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.

Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Нехай же наша спільна діяльність позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Бердянського району та добробут і розквіт духовності населення.

Нехай віра в краще майбуття буде незгасною і ніколи не покидає нас почуття відповідальності за долю матері – України, вільне щасливе і заможне життя її громадян.

У День Соборності України бажаємо Вам шановні мешканці району, міцного здоров’я, мирного неба, щастя, достатку, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє нашого рідного краю та України!  

В єднанні наша сила!

З повагою,

Голова Бердянською районної ради                          О.С.Кочубей

Відбулась зустріч з співзасновником «Нашого краю» Олександром Мазурчаком

IMG 66x1024 Мазурчак20 січня поточного року з візитом до своїх однопартійців завітав співзасновник політичної партії «Наш край», віце-президент всеукраїнської організації «Клуб мерів» Олександр Мазурчак. У зустрічі прийняли участь однопартійці Бердянського району і міста Бердянськ: голова районної ради Ольга Кочубей, депутати районної ради Алла Токарева, Дмитро Росіхін, Григорій Горячов, депутати міської ради Володимир Чепурний, Віктор Цуканов, Микола Рудницький, Тетяна Лігута, та інші. Під час зустрічі були обговорені актуальні питання сьогодення та особливості політичної ситуації в регіоні і взагалі в країні.

Олександр Мазурчак зазначив, що незважаючи на непрості вибори, політична сила «Наш край» показала хороший результат. Це при тому, що фінансування в порівнянні з іншими було скромним. За словами Олександра Володимировича, в десять разів менше, ніж у ПП «За майбутнє». Сім депутатів від політичної сили зайшли в Бердянську міську раду та шість — в районну. Серед них молоді і вже досвідчені фахівці, більшість з яких були присутні на зустрічі і жваво обговорювали перспективи розвитку міста та району.

Увага! Пряма лінія!

31351 lУ вівторок, 26 січня 2021 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: «Адміністративне право», в ході якої мешканці області зможуть отримати відповіді від фахівців Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях на різноманітні питання правового характеру: оскарження дій та рішень органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, вимоги про визнання неправомірних та скасування рішень органів місцевого самоврядування, судовий порядок визнання незаконними актів органів та посадових осіб органів місцевого самоврядування тощо.

Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні.

Процес приєднання продовжується

IMG 2849698574Сьогодні, 15.01.2021 року голова Бердянської районної ради Ольга Кочубей провела робочу нараду з представниками приєднаних до Бердянського району територіями Приморської та Чернігівської громад.

 До участі в нараді долучились заступник голови районної ради Віктор Дудукалов, керуюча справами виконавчого апарату Бердянської районної ради Тетяна Іванова, начальник відділу майнового та юридичного забезпечення виконавчого апарату районної ради Сергій Мазуров і головний спеціаліст цього ж відділу Анастасія Іванова, начальник загального відділу виконавчого апарату районної ради Наталя Щербань.

На нараді обговорили проблемні та нагальні питання реорганізації приєднаних до Бердянського району територій Приморської та Чернігівської громад. Заслухали інформацію представників громад щодо фінансового стану територій, обговорили кадрові та майнові питання, а також передачу архівних документів накопичених в громадах.

Представникам територій визначені конкретні завдання, вирішення яких дасть змогу прискорити процес реорганізації.

Підсумовуючи нараду, було визначено наступну нараду провести на території Приморської громади.

До уваги представників засобів масової інформації

images 5З метою створення сприятливих умов для здійснення професійної діяльності акредитованих осіб, сприяння журналістам, працівникам засобів масової інформації у виконанні ними своїх професійних обов’язків, надання можливостей для всебічного, об’єктивного та збалансованого висвітлення діяльності Бердянської районної ради та її депутатів, на пленарному засіданні 4-ої (позачергової) сесії Бердянської районної ради восьмого скликання, яка відбулася 29 грудня 2020 року, затверджено Положення про порядок акредитації представників засобів масової інформації при Бердянській районній раді.

Цим Положенням визначено основні вимоги до акредитованих осіб, їх права та обов’язки, а також затверджено перелік документів, які необхідно подавати для реєстрації представників засобів масової інформації.

СБУ затримала військового прокурора

Служба безпеки України затримала на отриманні неправомірної вигоди одного з керівників військової прокуратури Запорізького гарнізону Південного регіону. Досудове слідство встановило, що посадовець одержав від військового неправомірну вигоду у розмірі 5 тисяч доларів США. Смотреть полностью

Зимовий локдаун. Що саме закриють?

В період з 00:00 8 січня по 00:00 25 січня на території України забороняється: приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень, замовлень на винос та закладів громадського харчування в аеропортах; Смотреть полностью

Позачергове пленарне засідання районної ради

IMG 20201229 111042785214786325Четверта (позачергова) сесія Бердянської районної ради восьмого скликання відбулась 28 грудня 2020 року під головуванням голови районної ради Ольги Кочубей. У роботі сесії взяли участь 35 із 42 депутатів районної ради, керівники комунальних підприємств і установ району, структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, голови селищної та сільських рад, органи казначейства, представники місцевих засобів масової інформації.

Для забезпечення роботи сесії в першу чергу було обрано секретаря сесії Марину Завгородню та лічильну комісію Сергія Гринька, Наталію Гончарову та Олену Бистрову.

Після затвердження порядку денного депутати перейшли до розгляду питань.

Засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності і етики, місцевого самоврядування, законності та правопорядку

IMG 20201229 091341Напередодні новорічних свят Бердянська районна рада провела засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності і етики, місцевого самоврядування, законності та правопорядку з метою обговорення та винесення на четверту позачергову сесію ради актуальних питань акредитації засобів масової інформації, змін до регламенту роботи Бердянської районної ради восьмого скликання та скасування рішень Приморської районної ради щодо передачі майна.

На комісії були присутні голова комісії Алла Токарева, заступник голови комісії Андрій Долговський, секретар комісії Олена Степаненко та член комісії Максим Вержиковський. Своє бажання бути присутнім на засіданні комісії висловили депутати районної ради восьмого скликання Григорій Гарячов (голова постійної комісії ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад та житлово-комунального господарства) та член постійної комісії з гуманітарних питань Тимофій Дзюбан.

В Запорожье запустят общественное радио

В январе нового года в Запорожье стартует новое независимое радио "На дотик". Это будет вижн-радио современного формата, в создании которого принимают участие местные журналисты и активисты.  Прямые двухчасовые трансляции будут проходить два раза в неделю.  Смотреть полностью