Виставку «Вікна Міста. Бердянськ» презентували в Житомирі

Виставку "Вікна Міста. Бердянськ" презентували в ЖитомиріВиставка, яка розповідає про бердянські вікна, була презентована в Житомирі. Впродовж тижня світлини з зображеннями вікон Бердянська виставлялись в просторі "Вимірювач", на території заводу Електровимірювач.

XVIІ Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA-2020 у Бердянську

XVIІ Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA-2020 у БердянськуУперше з 2 по 12 жовтня в гібридному форматі стартує XVIІ Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA в Бердянську.

У суботу о 13:00 відбудеться прем’єра проекту «Театр проти насильства»

У суботу о 13:00 відбудеться прем'єра проекту "Театр проти насильства"Проєкт «Театр проти насильства» створено за реальними історіями людей, що постраждали від насильницьких дій чи дискримінації. Дійство складається з двох актів, які висвітлюють найбільш поширені ситуації.

Пресконференція «Презентація велопатруля у Бердянську»

29 вересня 2020 року у м. Бердянськ на Приморській площі з 14:00 до 15:00 год заплановано проведення пресконференції «Презентація велопатруля у Бердянську». Метою проекту є запуск роботи велопатруля для охорони громадського порядку у Бердянську та Мелітополі через навчання 6-ти поліцейських у кожному з міст, а також через закупку велосипедів та необхідного обладнання.

Гигантская медуза на песке на берегу Азовского моря. Новый шедевр от братьев Самойленко из Бердянска

Гигантская медуза на песке на берегу Азовского моря. Новый шедевр от братьев Самойленко из БердянскаНевероятное сочетание природы и искусства. «Бердянск 24» заснял создание громадной картины размерами 200х70 метров, полотном для которой выступил подсохший лиман в районе Макорт.

Новий грантовий конкурс для студентів ЗВО України

В межах соціального проєкту для студентів "Scholarship в Україні" стартував новий VI конкурс для здобувачів вищої освіти. Для освітян, які навчаються в закладах вищої освіти, це вже VI конкурc, який організовує компанія CyberShark — ініціатори такого соціального проєкту в Україні. Призовий фонд VI конкурсу складає 63 000 грн.