Відбулися урочисті заходи з нагоди Дня захисника України

IMG 20201013 112310Під покровом Пресвятої Богородиці, в День українського козацтва ми тепер відзначаємо День захисника України. Адже традиція вшанування нашого війська бере свій початок ще із часів козаччини. Саме через козацтво створювалася наша історія.

Урочистості з цієї нагоди, за участю голови районної ради Жанни Васильчик, голови райдержадміністрації Ірини Півень, депутатів районної ради, працівників виконавчого апарату районної ради, структурних підрозділів райдержадміністрації, військовослужбовців військових частин, які базуються на території Бердянського району, ветеранів АТО/ООС, відбулися 13 жовтня в залі засідань районної ради, з урахуванням всіх карантинних вимог.

У цей день зала вставала під звуки Державного Гімну України та на знак вшанування світлої пам’яті загиблих в роки Другої світової війни та в ході антитерористичної операції на Сході нашої країни, на знак поваги і співчуття рідним загиблих.

Зі святом усіх вітали голова районної ради Жанна Васильчик, голова районної державної адміністрації Ірина Півень, побажавши їм миру, благополуччя і достатку.