На Мелітопольському шосе порив колектору

На Мелітопольському шосе порив колектору

За словами керівника КП «Бердянськводоканал» Дмитра Михалевича співробітники підприємства працюють над ліквідацією аварії. Причин для хвилювання немає. Але найближчим часом в центрі міста на декілька годин буде перервано водопостачання. Вчора, 13-го травня, комунальники працювали на аналогічній аварії колектору в іншому місці.

Подібні пориви періодично виникатимуть у зв’язку з незадовільним станом напірного колектору. Після завершення аварійних робіт, підприємство шукатиме можливість замінити аварійну ділянку колектору. Ці роботи виконуватимуться в робочому порядку.

Дитячі оздоровчі центри готуються до відкриття сезону

Дитячі оздоровчі центри готуються до відкриття сезону

Завідуюча міським відділом лабораторного центру Олександра Кікарош наголосила, що оздоровчі центри другий рік поспіль працюватимуть в умовах пандемії, тому дотримання карантинних обмежень і вимог МОЗу мають бути першочерговими в організації дитячого оздоровлення. Лабораторний центр і вся комісія готові надавати будь-які консультації для полегшення роботи ДОЦів в цьому році.

Вимоги для відкриття закладів відпочинку залишаються незмінними. Розпочати перевірку оздоровчих центрів комісія планує з 25-го травня. Поетапно перевірятимуться різні установи за їх готовності до відкриття.

Відповідаючи на запитання, чи проводитимуть перевірку на коронавірус співробітників закладів перед прийомом на роботу, Олександра Кікарош наголосила на відсутності відповідних вимог на законодавчому рівні. В той же час заступник міського голови Юрій Муха та завідувач сектору курортно-готельної діяльності Оксана Бичкова підкреслили, що подібні рішення керівників міська влада підтримуватиме.

@@https://www.brd24.com/news/kakim-budet-sezon-2021-v-berdyanske-prognozy-spetsialistov.html@@

Готель на 3-му пляжі новий власник будувати не збирається

Готель на 3-му пляжі новий власник будувати не збирається

Новий власник «Дніпро 2000» Олексій Олексєєнко зустрівся з активом мікрорайонів Слобідка та Колонія, а також з представниками влади та депутатського корпусу. Основні меседжі від орендаря:

  • Будівництво готельного комплексу не планувалось і не планується;
  • Реконструкція «містечка атракціонів» і проект будівництва центру відпочинку затверджуватиметься на громадському обговоренні;
  • Кількість МАФів буде зменшена. Їх зовнішній вигляд від підприємців вимагатимуть удосконалити;
  • Зелені насадження зноситись не будуть, територію додатково озеленятимуть;
  • На прилеглій до пляжу території обладнають зони відпочинку для дітей, дитячі атракціони, басейни.

Наприкінці зустрічі сторони домовились працювати спільно і перебувати в тісному контакті в питання розвитку пляжної інфраструктури.

Повідомлення про вбивство доньки: хибний виклик поліції в стані алкогольного сп’яніння

Повідомлення про вбивство доньки: хибний виклик поліції в стані алкогольного сп’яніння

Як встановили співробітники поліції повідомлення виявилось хибним, а заявник перебував у стані алкогольного сп’яніння. Ще одне повідомлення про крадіжку сином золотого виробу виявилось неправдивим, а «потерпіла» також викликала поліцію в нетверезому стані.

Ще один факт виклику поліції стосувався конфлікту, якого насправді не було.

У кожному з випадків правопорушники засідання комісії проігнорували. По трьом проколам винесено штрафи по 119 гривень.

В Бердянську оштрафували правопорушників за утворення стихійних звалищ

В Бердянську оштрафували правопорушників за утворення стихійних звалищ

Складування трави в контейнери для сміття та поблизу майданчиків члени адміністративної комісії оцінили в 1360 гривень кожному правопорушнику. Аргументи відповідачів комісію не переконали.

Штраф в 340 гривень отримав правопорушник за складування гілля на загальноміській території. Мінімальним розміром штрафних санкція комісія обмежилась завдяки декільком факторам: порушення скоєно вперше, після протоколу правопорушник вивіз сміття.

Голова комісії Олексій Юрченко зауважив, що міською владою здійснюється максимум заходів для боротьби зі стихійними звалищами.

Снюс для неповнолітнього – штраф 6800

Снюс для неповнолітнього – штраф 6800

Свою провина відповідачка не визнала. На засіданні комісії свою правоту намагалась довести за участі адвоката. За його словами наведених доказів у складеному протоколі недостатньо для винесення штрафу.

Представник ювенальної поліції, яка і складала протокол Олена Алейникова детально пояснила склад правопорушення – правоохоронець була свідком продажу тютюнового виробу, хлопці, які придбали товар також підтвердили факт продажу. Покупцю виявилось 17 років.

Заслухавши обидві сторони комісія ухвалила рішення накласти штраф на правопорушника. Мінімальна санкція – 6800.

В Бердянске не будут продлевать учебный год. 29 мая – последний звонок

В Бердянске не будут продлевать учебный год. 29 мая – последний звонок

В гороо Бердянска однозначно отреагировали на информацию о возможности продления учебного сезона. Предпосылок для такого варианта нет. С учетом онлайн-периода учебная программа на сезон полностью реализована. Об этом сообщила заведующая отделом образования Наталья Лазуренко.

28 мая целый ряд городских школ будет задействован в ЗНО по математике. 29 мая – последний звонок. Далее бердянские школьники отправятся на полноценные летние каникулы.

Отримати Блакитний прапор — влада закликає орендарів пляжів підвищити сервіс

Отримати Блакитний прапор — влада закликає орендарів пляжів підвищити сервіс

Територію міста розподілили між трьома робочими групами, які перевірятимуть готовність пляжів до курортного сезону та якість надаваних послуг влітку. Одне з головних проблемних питань пляжного відпочинку — стягнення плати за тінь. Міська влада закликала орендарів не порушувати законодавство, але, враховуючи збитки підприємців для благоустрою пляжної території, заступник міського голови Олена Божкова запропонувала хоча б половину тіньових навісів надавати на безоплатній основі.

З приводу сервісу на міських пляжах, заступник мера закликала бердянських підприємців орієнтуватись на кращих представників даного виду бізнесу, які відзначені Блакитним прапором. В мерії розраховують, що якість надаваних послуг на бердянських пляжах відповідатиме найвищим світовим стандартам і хоча б один пляж отримає відзнаку Блакитний прапор.

Критерії програми Блакитний прапор

Згідно з вимогами Програми, пляж повинен задовольняти стандартам 32-х критеріїв, що стосуються екологічної освіти та інформації, якості води, екологічного менеджменту, безпеки і послуг.

Критерії екологічної освіти та інформації включають в себе необхідність звертати увагу громадськості на чистоту (забрудненість) пляжу, інформувати населення про особливо чутливі області прибережної зони з метою їх охорони, включаючи інформацію про об’єкти флори і фауни; про правила поведінки на пляжі; про програму «!Блакитний прапор», а також — про правила отримання пляжем Блактного прапору. Це — одна з найбільш складних груп критеріїв, тому що вона включає в себе безпосередню освітню роботу не тільки по підвищенню рівня екологічної свідомості, а й щодо підвищення загального культурного рівня широких верств населення.

Критерії якості води вимагають відповідності якості води в зонах рекреації міжнародним і національним вимогам і стандартам.

Критерії екологічного менеджменту передбачають наявність плану землекористування і стратегичного плану розвитку прибережної зони, а також передбачає введення роздільного збору сміття, щоденне очищення пляжів під час сезону, відсутність на території пляжу транспорту та інше.

Критерії безпеки і послуг включають обладнання пляжів рятувальними вишками, інвентарем, наявність сертифікованих рятувальників і медпункту, доступність питної води і телефону, а також наявність спеціальних пристосувань для осіб з фізичними вадами та інше.

Каким будет сезон-2021 в Бердянске? Прогнозы специалистов.

Каким будет сезон-2021 в Бердянске? Прогнозы специалистов.

Клинический санаторий «Бердянск»

Объект уже запустился и принимает людей на оздоровление. У санатория очень неплохо обстоят дела с соцзаказом и несколько хуже с индивидуальными путевками.

Однако на последний показатель существенно влияет погода. Холодная весна поставила многих потенциальных гостей в режим ожидания. В «Бердянске» уверены, что после пары по-настоящему жарких дней активность туристов сразу же увеличится.

Сезон предполагают не хуже прошлогодних показателей. Если не вмешаются негативные ограничительные факторы, то работу планируют продолжать до середины ноября.

Отель «Артурс Бердянск Курорт»

Предзаказы – плюс/минус на уровне лета-2020. Директор отеля Дмитрий Литвиненко уверен, что если ситуация с коронавирусом в стране и регионе вновь не опустится до уровня «красной» зоны, то сезон будет успешным.

Что еще может подпортить картинку – медузы. Прошлогоднее нашествие, мягко говоря, не осталось без внимания отдыхающих. Прогнозировать эту ситуацию сложно. Но состоянием на сейчас медуз особо не видно. Надеемся, что в массовом количестве они останутся только в воспоминаниях прошлого лета.

ДОЦ «Красная гвоздика»

Хуже сезона чем прошлогодний для сферы детского отдыха придумать тяжело. Тогда правительство разрешило работу лагерей только в августовскую смену и то – с серьезными ограничениями по количеству детей.

Сейчас «желтая» зона, все путевки практически раскуплены или забронированы. По информации руководителя Татьяны Михайленко, коллектив полным ходом готовится уже 3 июня принять школьников на первую оздоровительную смену.

Кстати, центр в этом году отмечает свое 50-летие. Поздравления с пожеланиями провести лето в своих лучших традициях.

Понаднормові втрати води “Бердянськводоканал” ліквідує після встановлення приборів обліку у всіх будинках

Понаднормові втрати води “Бердянськводоканал” ліквідує після встановлення приборів обліку у всіх будинках

Відповідну інформацію озвучив керівник водоканалу Дмитро Михалевич на засіданні виконавчого комітету під час затвердження бізнес-плану підприємства. Реалізувати цей намір за кошти підприємства — практично нереально. Тому цей захід має бути профінансовианий з міського бюджету. Якщо загальнобудинкові прибори обліку води будуть встановлені у всіх домоволодіннях, на думку директора “Бердянськводоканалу”, понадномових втрат води більше не буде.

Крім того, підприємство потребує оновлення матеріально-технічної бази та заміну мереж водопостачання та водовідведення. Реалізація цих засобів, на думку міського голови Валерія Баранова, можлива за рахунок державного бюджету та коштів Європейського інвестиційного банку.

У взаємовідносинах з облводоканалом, бердянський водоканал два місяці поспіль на 100% розраховується за покупну воду. В той же час, за словами Дмитра Михалевича, у бердянських комунальників є претензії до якості води, яка надходить в місто останнім часом.

Загальнорічний дохід підприємства в 2021-му році очікується на рівні 188 мільйонів гривень.