МОЗ затвердило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим

Міністерство охорони здоров’я України своїм наказом від 04.10.2021 № 2153, зареєстрованим в Мін’юсті 07.10.2021 за №1306/36928, затвердило перелік організацій, представники яких підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19.

Згідно з наказом, на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники:

  • центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів;
  • місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів;
  • закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності. 

Освітяни та працівники органів влади кожен день взаємодіють із великою кількістю людей, а тому ризикують інфікуватися на коронавірусну хворобу. Майже всі, хто потрапляє в лікарню з COVID-19 — невакциновані. Це рішення покликане захистити життя і здоров’я українців та їхніх близьких, створивши безпечне середовище в закладах освіти та державних установах”, – пояснив Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко. 

Наказ набирає чинність через один місяць з дня його публікації. 

Працівники закладів освіти та органів виконавчої влади, які не щепляться проти COVID-19 протягом цього періоду, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

Нагадаємо, що працівники освіти та органів виконавчої влади можуть щепитися від COVID-19 організовано або індивідуально у зручному для них пункті чи центрі вакцинації. Детальний перелік та контакти пунктів та центрів на list.covid19.gov.ua.

Важливо, що освітяни та працівники органів влади, які мають абсолютні протипоказання до проведення щеплень, відповідно до Переліку медичних протипоказань та застережень до проведення профілактичних щеплень, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 вересня 2011 року № 595, не підлягатимуть обов’язковій вакцинації.

Ми завершили перший етап визначення професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим. Наступним етапом до цього переліку будуть включені працівники усіх державних установ, організацій та підприємств, соціальні працівники та працівники поштових послуг”, – резюмував Міністр.

Джерело: МОЗ України

Голова районної ради провела зустріч з директором районної лікарні

ацрлПеред черговою хвилею можливого збільшення числа захворюваних на СOVID-19, голова Бердянської районної ради Жанна Васильчик провела термінову зустріч з директором КНП «Андріївська центральна лікарня БРР» Людмилою Пасько, щодо можливості освоєння державних коштів на реконструкцію системи кисневого проводу в районній лікарні з метою збільшення кількості палат та койко місць для прийому хворих на вірус та можливості надання їм термінової допомоги.

На сьогоднішній день повідомлено про виділення коштів для закладів медицини другого рівня на розробку проєктно – кошторисної документації ( ПКД) та на виконання робіт з реконструкції кисне проводів в лікарнях.

Актуальна інформація щодо забезпечення киснем пацієнтів хворих на COVID-19 у Бердянську

Актуальна інформація щодо забезпечення киснем пацієнтів хворих на COVID-19 у БердянськуНа кількох запорізьких інформаційних ресурсах вийшла інформація щодо проблем в бердянській лікарні із забезпеченням киснем пацієнтів хворих на коронавірусну хворобу.

В Бердянске снова всплеск заболеваемости COVID-19

Коронавирус продолжает распространяться среди бердянцев. Как сообщает пресс-служба мэрии, за минувшие сутки в городе было выявлено  16 новых случаев заболевания  COVID-19. Еще один заболевший  в Бердянском районе.
По состоянию на утра 25 сентября в Бердянске, по данным отдела здравоохранения, 91 больной COVID-19. Из них  27 человек госпитализированы, 64 человека лечатся амбулаторно.

COVID-19: ситуация с заболеваемостью в Бердянске и области

Как сообщает пресс-служба мэрии, за минувшие сутки в городе выявлено  4 новых случая коронавирусной болезни. И еще один – в Бердянском районе.   Двое бердянцев выздоровели.
По состоянию на утро 24 сентября в Бердянске 81 больной COVID-19. Из них 28 человек госпитализированы, 53 человека лечатся амбулаторно, находясь на самоизоляции под наблюдением медработников первичного звена.

Міська комісія з питань ТЕБ та НС затвердила перелік заходів, заборонених у «жовтій» зоні, у якій Бердянськ опинився з 21 вересня

Сьогодні, 23 вересня,у мерії  відбулося засідання постійної міської комісії з питань ТЕБ та НС. З інформацією про Про виконання протиепідемічних заходів стосовно запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Бердянської міської об’єднаної територіальної громади виступив секретар постійної міської комісії з питань ТЕБ та НС Дмитро Тарапата.

Школы и детсады Бердянска не закрывают. В мэрии назвали условие остановки учебного процесса

Школы и детсады Бердянска не закрывают. В мэрии назвали условие остановки учебного процессаГородская комиссия по ТЭБ и ЧС официально утвердила переход Бердянска в «желтую» зону карантина. Одно из основных решений – школы, садики и внешкольные учреждения продолжают работу в текущем режиме.

В Бердянске снова увеличилось количество заболевших COVID-19

Бердянск продолжает идти с плюсом по количеству зараженных коронавирусом. Как сообщает пресс-служба мэрии, за минувшие сутки в городе было выявлено 7 новых случаев  COVID-19. Пять ранее болевших пациентов выздоровели. Таким образом, на 23 сентября в Бердянске 79 больных COVID-19. Из них 25 человек госпитализированы, 54 человека лечатся амбулаторно.