Протокол засідання комісії з питань ТЕБтаНС від 8 квітня

На позачерговому засіданні постійної міської комісії з питань ТЕБ та НС 8 квітня було розглянуто епідемічний стан на території Бердянської міської територіальної громади та виконання протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19. Смотреть полностью

Бердянці об’єднуються для розвитку туристичної галузі

Громадська спілка «Бердянська локальна туристична організація» створена у Бердянську. У лютому протягом місяця пройшла серія навчальних заходів для представників бізнесу, громадськості та влади, зацікавлених у розвитку туристичної галузі в Бердянську та Приазов’ї України в межах проєкту «Destination Azov 2025». Смотреть полностью

Сміх розширює українську душу до планетарних масштабів!

Першоквітневий подарунок сміхо-терапевта: подвійна посмішка! Розділіть звичайний бублик навпіл, і ви побачите, що в ньому живе дві посмішки. Посмішка — поцілунок душі! Сміх — це щоденне сяйво розуму! 1 квітня — Всесвітній день гумору і сміху. В Австралії цей день починається буквально зі сміху — сміху птиці-пересмішника кукабарра. Смотреть полностью

До уваги мешканців Бердянського району, м. Бердянськ та м. Приморськ!

915c5a87b59859de3e6be945ce6e954fd94Бердянська районна рада повідомляє про зміну офіційного веб-сайту.

На пленарному засіданні шостої сесії Бердянської районної ради, яка відбулася 26 березня 2021 року, прийнято рішення № 37 «Про офіційний веб-сайт Бердянської районної ради».

Відтепер відвідувачі можуть ознайомитись з новою версією сайту за посиланням: http:// berdrayrada.gov.ua/.

Із керівником ОТГ обговорили низку актуальних питань життєдіяльності території

IMG 20210326 142329глГолова районної ради Ольга Кочубей, 26 березня поточного року, провела чергову робочу зустріч із заступником Коларівського сільського голови Станіславом Захаревичем, на якій було розглянуто актуальні питання розвитку інфраструктури населених пунктів Коларівської ОТГ. У конструктивному діалозі взяв участь депутат районної ради Олександр Бабанін.

Метою наради було обговорити проблемні питання діяльності ОТГ та визначити механізми взаємодії між двома гілками влади органів місцевого самоврядування в умовах реформ.

Станіслав Захаревич поінформував присутніх про проблеми, які сьогодні хвилюють громаду та наголосив своє бачення щодо подальших шляхів співпраці.

Ольга Кочубей акцентувала увагу, що сьогоднішня зустріч — це розмова про проблеми, які необхідно вирішувати разом та працювати на результат.

Новий депутат у районній раді

IMG 20210326 111538 ГуловаАнгеліна Гулова  від Запорізької регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» отримала депутатський мандат  Бердянської районної ради. Про реєстрацію депутата повідомив на шостій сесії 26 березня 2021 року заступник голови Бердянської районної територіальної виборчої комісії  Євген Міщенко.

Відбулося пленарне засідання шостої сесії районної ради

IMG 0811 патей26 березня, під керівництвом голови районної ради Ольги Кочубей, відбулось пленарне засідання шостої сесії районної ради восьмого скликання. У роботі сесії прийняли участь начальники відділів та спеціалісти виконавчого апарату районної ради, керівник апарату Бердянської районної державної адміністрації Алла Галущак, керівники та спеціалісти структурних підрозділів Бердянської та Приморської райдержадміністрацій, голови територіальних громад, представники засобів масової інформації.

На розгляд шостої сесії районної ради було винесено 37 питань.

Шановні військовослужбовці Національної Гвардії України!

загруженоВід імені депутатського корпусу і виконавчого апарату Бердянської районної ради прийміть найщиріші вітання з Днем Національної гвардії України!

Ваша діяльність відіграє важливу роль для нашої держави. Адже Ви забезпечуєте обороноздатність країни, захищаєте кордони і територіальну цілісність рідної землі, дбаєте про громадську безпеку українців.

Ваша служба є справжнім прикладом мужності, витримки, героїзму та патріотизму для молодого покоління бійців, які сьогодні захищають кордони Вітчизни.

З нагоди свята щиро дякую за Ваш високий професіоналізм, силу, відвагу, гідне виконання службових обов’язків задля миру і спокою на рідній землі.

Бажаю Вам міцного здоров’я, сил, наснаги, щастя, благополуччя та злагоди!

З повагою,

голова районної ради                        Ольга Кочубей

Шановні працівники та ветерани СБУ!

СБУ главнаяВід імені депутатського корпусу і виконавчого апарату Бердянської районної ради щиро вітаю вас з професійним святом – Днем служби безпеки України!

Висловлюю Вам вдячність за сумлінне й самовіддане виконання вашого обов’язку перед громадою, значний внесок у зміцнення національної безпеки, захист політичних, економічних і військових інтересів держави.

Ми впевнені, що працівники Служби безпеки України завжди залишатимуться зразком гідності й відданості своєму народові та надалі з честю виконуватимуть покладені на них обов’язки з дотриманням принципів законності та справедливості, забезпечуючи територіальну цілісність і суверенітет України.

Від щирого серця бажаю Вам і Вашим родинам добра і щастя, злагоди і міцного здоров’я, добробуту, невичерпної енергії і сил.

Наснаги і здобутків у нелегкій повсякденній службі.

З повагою,

голова районної ради                     Ольга Кочубей

Засідала президія районної ради

IMG 20210323 130713 главнаяСьогодні, 23 березня 2021 року, відбулося засідання президії районної ради по підготовці до чергової шостої сесії Бердянської районної ради восьмого скликання. Попередньо матеріали чергової сесії районної ради розглянули на засіданнях постійних профільних комісій. Відкрила та вела засідання президії голова Бердянської районної ради Ольга Кочубей. У роботі президії також взяли участь заступник голови районної ради, керуюча справами та працівники виконавчого апарату Бердянської районної ради, керівництво та начальники структурних підрозділів Бердянської райдержадміністрації, працівники структурних підрозділів Приморської райдержадміністрації, голови селищних та сільських рад району, представники засобів масової інформації.