Четыре боксера из Бердянска попали в призы на турнире в Селидово

Четыре боксера из Бердянска попали в призы на турнире в Селидово

Бердянцы продолжают доказывать высокий уровень школы бокса местной ДЮСШ. Очередной результативный выезд подопечных Игоря и Артема Сидоренко. На этот раз в Донецкую область, где собрались боксерские таланты нескольких регионов юго-востока Украины.

  • в/к до 46 кг Александр Федотов – 1 место
  • в/к до 44 кг Вадим Хватков – 2 место
  • в/к до 40 кг Александр Артеменко – 3 место
  • в/к до 57 кг Денис Автомеенко – 3 место

С самого начала года у боксеров достаточно плотный турнирный график. Сегодня в Запорожье стартует областной чемпионат среди юниоров. Надеемся на удачное медальное выступление.

Ужасное ДТП на трассе Мелитополь-Бердянск

Ужасное ДТП на трассе Мелитополь-Бердянск

В сводке областного центра экстренной медицины сообщается, что авария случилась 18 января в районе села Приазовское. Бригада, прибывшая на место происшествия, к сожалению, констатировала смерть 50-летнего мужчины и 45-летней женщины.

Полиция выясняет обстоятельства трагедии.

Редакция приносит соболезнования родным и близким погибших.

У пенсионера из Бердянска после визита «посевальщиков» пропал мобильный телефон

У пенсионера из Бердянска после визита «посевальщиков» пропал мобильный телефон

К 73-летнему жителю дома по Северной, 3-Б еще седьмого января зашли трое пареньков. Через некоторое время после обряда посевания, пенсионер заметил пропажу мобильного телефона, по его словам, до этого находившегося в куртке.

Правоохранители факт подтверждают. На следующий день после случившегося полиция внесла ведомости по эпизоду в ЕРДР.

Родственники пострадавшего просят вернуть гаджет владельцу.

Бердянськ протидіятиме негативній рекламі міста під час сезону

Бердянськ протидіятиме негативній рекламі міста під час сезону

За інформацією начальника відділу реклами курорту та туризму Тетяни Бацун на протидію негативній рекламі міста під час сезону, планується організувати інформаційну кампанії з протидії.

На означену суму пропонується підготувати і опублікувати 260 постів в соціальних мережах. Орієнтовна вартість однієї публікації — 500 гривень. В цю суму входить підготовка тексту і графічне оформлення ілюстрації.

Частина публікацій просуватиметься за рахунок таргетованої реклами. Такі заходи мають нівелювати потенційні провокативні повідомлення, спрямовані на дискредитацію курортної привабливості Бердянська.

Молодіжна рада: депутати цікавляться ефективністю діяльності органу

Молодіжна рада: депутати цікавляться ефективністю діяльності органу

На заходи молодіжної ради в поточному році пропонувалось виділити 191 тис гривень. Однак депутат Тетяна Лігута повідомила, що після консультацій з деякими членами молодіжної ради ухвалено рішення зменшити цю суму.

При цьому депутат Андрій Галіцин піддав сумніву ефективність роботи молодіжної ради. За його словами орган не збирався з вересня минулого року. Які заходи проводились з того часу також не повідомляється. У зв’язку з цим депутат виступив з ініціативою відвідувати всі засідання молодіжної ради.

В Приморську рятувальники ліквідували пожежу на території приватного домоволодіння

В Приморську рятувальники ліквідували пожежу на території приватного домоволодіння

Прибувши на місце події, рятувальники встановили, що на території приватного домоволодіння горить господарча споруда на площі 40 кв.м.

О 23:00 вогнеборці локалізували загоряння, а о 00:03 – повністю ліквідували та провели розбір і проливку конструкцій для запобігання повторному займанню.

Внаслідок події ніхто не постраждав. Причина пожежі встановлюється. За фактом події відповідними органами ведеться розслідування.

Від ГУ ДСНС залучалось 2 одиниці техніки та 8 чоловік особового складу. 

На розвиток фізкультури та спорту в 2022-му виділяють на 1 млн менше, ніж в минулому році

На розвиток фізкультури та спорту в 2022-му виділяють на 1 млн менше, ніж в минулому році

Вадим Шумілов запропонував на березневій сесії міської ради переглянути обсяги фінансування програми і привести її до рівня минулого року.

В Бердянську функціонує 35 видів спорту. В 2022-му році заплановано проведення 153 заходів – серед них чемпіонати міста, кубкові першості, спартакіади і т.п. Для підтримки місцевих команд з футболу, волейболу, пляжного футболу, які представляють місто на обласних, національних та міжнародних змаганнях необхідне додаткове фінансування.

В 2022-му році за рахунок коштів місцевого бюджету продовжать виплачувати персональні стипендії бердянським спортсменам. На ці потреби передбачається 390 тисяч гривень для 34 спортсменів.

После унижения со стороны пьяной матери 14-летняя девочка сбежала из дома

После унижения со стороны пьяной матери 14-летняя девочка сбежала из дома

Около 23:00 сама 41-летняя мать сообщила правоохранителям о пропаже дочери. Сама заявительница при этом пребывала в состоянии серьезного опьянения, что усложняло процесс поиска девочки.

Для установления ее места нахождения был ориентирован весь личный состав отдела полиции. Правоохранители устанавливали круг общения несовершеннолетней, связывались с педагогами и друзьями. Утром девочку таки нашли, жертвой правонарушений она не стала.

Ювенальным полицейским подросток объяснила, что ушла из дома из-за ссоры с матерью и совершению с ее стороны домашнего насилия.

В результате проверки в отношении женщины составлены административные протоколы по ст.184 (Неисполнение родителями или лицами, их заменяющими, обязанности по воспитанию детей) и 173-2 (Совершение домашнего насилия, насилие по признаку пола, неисполнение срочного запретительного предписания или неуведомление о месте своего временного пребывания).

Наталя Лазуренко звільнила посаду начальника відділу освіти

Наталя Лазуренко звільнила посаду начальника відділу освіти

На своїй офіційній сторінці в мережі Фейсбук Олександр Свідло повідомив, що начальник відділу освіти звільнила займану посаду. Інформацію підтвердила Наталя Лазуренко. Від коментарів з даного приводу і звинувачень з боку тимчасового мера вже екс-очільниця відділу освіти утрималась.

За офіційною інформацією, опублікованою на сторінці секретаря міськради Олександра Свідло, приводом для заяви, начеб то, стали повідомлення від одного із суб’єктів господарювання, який обслуговує шкільні їдальні про корупцію у відділі освіти.

За неофіційною інформацією редакції, нова влада міста намагається перерозподілити фінансові потоки у відділі освіти. Дана тенденція простежується протягом останніх місяців. Основна причина – боротьба за тендерні закупівлі. Заява Наталя Лазуренко, схоже, результат тиску з боку нових «владних еліт». Інші відомості, якими володіє редакція, дозволяють спрогнозувати, що кадрові зміни можуть відбутись і в інших секторах комунального господарства міста. Причина та ж сама – прагнення встановлення суцільного контролю за фінансовими потоками.

Вбивство сімейної пари та заволодіння понад 10 тис. доларів США — до 12 років засуджено мешканця Бердянського району

Вбивство сімейної пари та заволодіння понад 10 тис. доларів США - до 12 років засуджено мешканця Бердянського району

Судом установлено, що знаючи про наявність заощаджень у сімейної пари, з якою склалися дружні стосунки після укладення цивільної угоди,  26-річний чоловік проник до їх приватного будинку. Після чого задушив подружжя електричним дротом та заволодів грошовими коштами в сумі 10500 доларів США і мобільними телефонами.

Під час судових засідань обвинувачений заперечував свою причетність до вказаного кримінального правопорушення, висуваючи різні версії події, однак, завдяки професійному здійсненню прокурором публічного обвинувачення в суді, підсудного визнано винним і призначено покарання у вигляді 12 років позбавлення волі.