Вибрані ліки для здоров’я душі

Найбільше багатство — здоров’я. Здоров’я, як і гроші, росте на дереві терпіння. 7 квітня 2021 р планета відзначає Всесвітній день здоров’я. У цей день в 1948 році вступив в силу Статут Всесвітньої організації охорони здоров’я. Філософ Артур Шопенгауер писав: Здоров’я до того переважує всі інші блага життя, що воістину здоровий жебрак щасливіший за хворого короля.

Охохо! Александр Свидло – тренер-джокер «Бердянской лиги смеха»

Охохо! Александр Свидло – тренер-джокер «Бердянской лиги смеха»

Сегодня фестивалем в ГДК стартовал второй сезон «Бердянской лиги Смеха». 16 команд претендуют на 10 мест основной игровой сетки.

По регламенту их поровну делят между пятью тренерами-юмористами.

Четверых наставников организаторы презентовали заранее. А последнего спрятали за занавес таинственности, определив его как «джокера».

Личность пятого юмористического элемента раскрыли уже непосредственно во время гала-концерта. Это Александр Петрович Свидло собственной персоной.

Фестиваль идет в это самое время.

Можете в онлайне посмотреть: кого возьмут четыре юмориста и один политик. За чьи команды будете болеть?

Завтра в ГДК стартует второй сезон «Бердянской Лиги Смеха»

Завтра в ГДК стартует второй сезон «Бердянской Лиги Смеха»

По сравнению с первым сезоном лига значительно расширила географию участников. Три команды представляют Бердянск. Конкуренцию составляют юмористические коллективы из Киева, Запорожья, Днепра, Мариуполя, Лисичанска, Мелитополя и Харькова.

Ранее организаторы презентовали тренерский состав сезона-2021. Четыре известных медийных наставника и джокер, имя которого станет известно непосредственно во время фестиваля.

 • Василий Горленко. Член команды «Х.П.З.Я.», автор и режиссёр всего, что можно снять в HD-качестве и показать по телеку. Знает, где в Бердянске самый вкусный шашлык.
 • Алина Кошарная. Участница «Comedy Woman», «Лиги смеха» — команда «Модели», «Рассмеши комика». Актриса сериалов на «1+1». Тренер-сказка, тренер-мечта. Научила дефилировать Потапа, значит и тебя научит шутить.
 • Ольга Жуковцова. Участница «Женского квартала», «Рассмеши комика», актриса сериалов и кино: «Слуга народа», «С кем поведешься», «Новая жизнь Василины Павловны». Мельпомена и Талия нашего тренерского состава. Станиславский поверит каждому участнику её команды.
 • Кирилл Ганин. Лучший актер «Лиги смеха 2020» в составе команды «Нос». Участник команды «Стадион Диброва». Актер театра и сериалов на телеканале «ТЭТ». Харизмой, напором и обаянием протолкнет свои коллективы к чемпионству.

Состав отборочного фестиваля:

 1. Сработаемся (Запорожье)
 2. Нервный пучок (Днепр-Бердянск)
 3. Бульвар Торнадо (Киев-Бердянск)
 4. Нет парня (Запорожье)
 5. Оптом дешевле (Мелитополь)
 6. На сцені команда (Киев)
 7. Женечка (Запорожье)
 8. ИраВаган (Днепр)
 9. На позитиве (Запорожье)
 10. Название команды (город Бердянск)
 11. Оторва. Второй состав (Запорожье)
 12. Думай позитивно (Харьков)
 13. Наташа (Днепр-Запорожье)
 14. Метод Аша (Запорожье)
 15. Парень, парень, парень (Запорожье)
 16. Эффект Кулешова (Мариуполь-Лисичанск)

Будет организованна онлайн трансляция мероприятия

Поінт-інтернет — інформаційний партнер «Ліги сміху». Технічний партнер: студія CREATIVE при підтримці проекту «Бердянськ v3.0». Підпишіться на канал POINT WebTV, щоб не пропустити початок трансляції.
www.youtube.com/c/POINTWebTVbrd

BIRDYANSK — нова цікава ідея туристичної привабливості Бердянська

BIRDYANSK - нова цікава ідея туристичної привабливості Бердянська

Така ідея допоможе виділити Бердянськ серед інших маршрутів для туристів і популяризувати як місто для бьордвотчінгу – хобі споглядання за птахами, яке зараз набирає популярності. Подібні цікавинки привертають туристів, які приїжджають заради культурного дозвілля.

Автори проєкту спочатку провели дослідження міста і на його основі архітектори розробляли концепцію. Результати цього дослідження з ілюстраціями можете подивитися за посиланням bit.ly/birdyansk-texty-org

Проєкт у Бердянську розроблявся у партнерстві команди Антикафе «Час Є», програми «Код Міста», urban curators, науково-мистецької платформи «Острів», дизайн-студії Formografia, медіа журналістики даних Texty.org.ua.

Коли та як буде втілено новий майданчик для прогулянок, залежить від усіх нас – жителів Бердянська, громадського сектору, органів місцевого самоврядування та представників бізнесу. Втілити таку мрію для міста можливо тільки тоді, коли її підтримають люди. Частину простору автори проєкту планують побудувати через конкурс Громадський бюджет Бердянська.

Авторка фотографій – Альона Акімова
Автор тексту – Кирило Пеліванов

Традиції краєзнавства – в Бердянську відродили краєзнавче товариство

Традиції краєзнавства – в Бердянську відродили краєзнавче товариство

Майже століття тому в Бердянську успішно функціонуваломісцеве краєзнавче товариство, випускався журнал. Однакзгортання національних рухів, масові репресії 30-х роківХХ століття в СРСР призвели і до закриття товариства.

Відродити місцеві традиції краєзнавства вирішилибердянські історики та краєзнавці. Місцевий поціновувачісторії Микола Єлістархов очолив відроджене товариство і повідомив про намір випуску краєзнавчого журналу.

На офіційній презентації товариства зібрались місцевікраєзнавці, історики, журналісти, архітектори. Всі вони відзначили важливість, необхідність і доцільністьоб’єднання зусиль в рамках єдиної організації. Місцевіісторичні пам’ятки та пам’ятки архітектури потребуютьзахисту та коштів на реконструкцію. Присутній на урочистих зборах депутат обласної ради Євген Георгієвзапевнив, що з боку обласного і місцевого депутатськогокорпусу краєзнавчому товариству надаватиметься всебічнапідтримка.

Чому Бердянськ — це місто для людей і птахів?

Чому Бердянськ - це місто для людей і птахів?

Під час події побачите доопрацьований проєкт, потрапите на авторську екскурсію та можна буде прийняти участь у воркшопі зі створення будиночків для птахів! Готуйте ваші питання по проєкту!

Що таке BIRDYANSK розповіли тут: https://texty.org.ua/fragments/102971/birdyansk-u-berdyansku-yak-stvoryty-misto-dlya-lyudej-i-ptahiv/

Через карантинні обмеження ми не будемо збирати всіх одночасно, а проведемо три авторських екскурсії виставкою – кожну для 15 осіб, тож обирайте зручний час у реєстраційній формі і ми сконтактуємо з вами для підтвердження вашої участі: bit.ly/birdyansk-presentation-2021

Дітям від 6 до 18 років пропонуємо взяти участь у воркшопі зі створення будиночків для птахів (до 10 дітей в групі). Адже і наш проєкт – для людей і птахів. Щоб записатись, оберіть найбільш зручний для вас час в анкеті: bit.ly/birdyansk-presentation-2021

Участь безкоштовна.

Крім того, під час події всі охочі зможуть взятися за розфарбовування розмальовок, а також прикрасити свій одяг рослинами Бердянська за допомогою шовкодруку – це буде дуже цікаво і красиво (якщо не хочете на власному одязі, можна придбати одну з футболок, які ми візьмемо з собою).

 • 12:00 — 17:00
 • ДК «Нафтохімік», вул. Я. Мудрого, 4 та “7 небо”, вул. Шаумяна, 1
 • Вхід вільний
 • З 21 по 30 березня 2021 виставку можна буде відвідати в художньому музеї ім. І. Бродського (вул. Центральна, 29), 9:00 — 17:00

“Конструкції Взаємодії” – освітньо-дослідницький проєкт програми “Код міста” з вивчення та розвитку міського простору і створення людино-орієнтованих архітектурних форм. У фокусі – партисипативна робота з локальними спільнотами Бердянська, Херсона та Житомира. В основі методу – просторове дослідження, інтерв’ювання мешканців та аналіз відкритих даних міста.

Проєкт “Конструкції взаємодії” складався з 4 етапів:

 • І. Міждисциплінарна школа “Конструкції взаємодії”, що відбулася протягом 28 вересня – 4 жовтня на заводі “Електровимірювач” у м. Житомир. Під час неї учасники/-ці підготувалися до дослідження, окреслили його план та стратегію реалізації;
 • ІІ. Дослідження, що відбувались у трьох містах преєкту, в тому числі у Бердянську з 6 по 12 листопада.
 • ІІІ. Онлайн-інтенсив по роботі з відкритими даними (19-23 листопада 2020);
 • IV. Проектування публічних просторів на основі зібраних даних. Презентація опрацьованих результатів (листопад 2020 – березень 2021).

Проєкт у Бердянську створено у партнерстві програми «Код Міста», urban curators, антикафе «Час Є», науково-мистецької платформи «Острів», дизайн-студії Formografia, медіа журналістики даних Texty.org.ua

Реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

До Міжнародного дня котів учні БСШ №16 зробили подарунки чотирилапим друзям

До Міжнародного дня котів учні БСШ №16 зробили подарунки чотирилапим друзям

В минулому році школярі 16-ї школи також проводили аналогічну акції, тож подібні добрі справи юних бердянців вже стають своєрідною традицією.

@@https://www.brd24.com/news/a-76352.html@@

На частину подарунків кошти збирали всією школою, а іншу частину сюрпризів — учні виготовили власними руками. Сьогодні, 23-го лютого, волонтери групи “Happy Cat’s BRD” отримали лікарські препарати для котиків, пелюшки, корм. Власними руками дітлахи створили м’які лежаки, та пристосування для заточення кігтів. Всі подарунки вже оцінили підопічні волонтерів.

Волонтери групи «Happy Cat’s BRD» висловлюють подяку всім учням 16-ї школи, їх батькам, педагогам та директору — Володимиру Гребу.