Клуб «Дзаншин» в Одеській області

Клуб "Дзаншин" в Одеській області

Відкрили «Каtana Cup» на чотирьох татамі палацу спорту «Юність» наймолодші учасники – в п’ятницю за нагороди боролися спортсмени віком 6 — 9 років: в ката, куміте та командні види. Де наші спортсмени завоювали 3 місце в командному ката: Казакевич Максим, Асташин Владислав, Куделя Артем. А дівчатам Шептій Поліні та Ноздріній Єві, не дивлячись на старання, не вдалося стати призерками. Але це безцінний досвід та рух вперед.

В другий день змагань запеклі баталії продовжилися: за призи боролися спортсмени віком 10 — 13 років. Шурпан Владислав, який тільки увійшов до категорії 10-11 років, в куміте дійшов до півфіналу.

І в заключний день на арену вийшли учасники категорій «кадети», «юніори» і «дорослі», де дівчата нашого клубу Букіна Анна та Алексова Єлизавета вели боротьбу в куміте, але дійти до півфіналу вдалося тільки Анні.

Всі спортсмени зробили відповідні висновки, проаналізувавши свої помилки, адже на помилках вчаться. Ці змагання були гарним уроком для подальшої роботи.

Також у спортсменів клубу «Дзаншин» був  час для прогулянок у містах Чорноморськ та Одеса, можливість поплескатися у Чорному морі.

Далі «Дзаншин» готується до міжнародних змагань у м.Харків