9 листопада — Всеукраїнський День працівників культури та аматорів народного мистецтва

КУЛ ТУРАШановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради щиро вітаємо Вас з професійним святом! Ви присвятили себе благородній справі – зберігати і розвивати духовні скарби нашого народу, формувати духовність, почуття національної гідності та злагоди в суспільстві.

Дякуючи щоденній праці клубних працівників, викладачів  музичної школи, бібліотекарів, фахівців музейної справи невтомно доглядаються джерела духовності і краси. Чимало приємних миттєвостей, щирих посмішок і аплодисментів викликає у людей робота учасників художньої самодіяльності — Ви віддаєте  своє життя щирій пісні, запальному танку, театральному мистецтву, прикладній творчості.

Шановні працівники культури! Щира подяка за те, що Ви несете культуру до кожного серця, а разом з тим своєю плідною творчою працею звеличуєте наш Бердянський район! Ваша праця завжди на виду: ви даруєте людям свято, допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури, примножуєте культурну спадщину нашого району. Без Вашої  підтримки, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті.

Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день буде світлим і сонячним. Бажаємо Вам вдячних цінителів Вашої праці, потужної творчої енергії, міцного здоров’я, достатку і процвітання!

Голова районної

ради                                                                                    Жанна Васильчик