Шановні працівники та ветерани органів прокуратури!

День прокуратури 1Щиро вітаємо Вас з професійним святом!

Ваша повсякденна робота, спрямована на утвердження верховенства закону, зміцнення правопорядку, захисту прав і свобод людини та громадянина, здобула прокуратурі авторитет як одної з найбільш ефективних державних інституцій.

Прокурорська діяльність завжди привертала до себе увагу суспільства. Тому стандартом прокуратури повинні бути не лише високий професіоналізм, але й бездоганні моральні якості. Від Вашої праці великою мірою залежить збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист суспільства і громадян від злочинності та беззаконня, дотримання прав і свобод людини.

В день професійного свята від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради бажаємо гідно виконувати покладені на Вас завдання – захищати конституційні права та свободи нашого народу, зміцнювати законність та правопорядок.

Нехай завжди будуть успішними усі ваші починання на благо людей та в ім’я закону, а високий професіоналізм, безкомпромісність, помножені на досвід і знання, сприятимуть піднесенню міжнародного авторитету нашої держави.

В день професійного свята бажаємо Вам успіхів, професійних здобутків, міцного здоров’я, щастя та добробуту.

Голова районної ради                                                  Ж.О. Васильчик