BIRDYANSK — нова цікава ідея туристичної привабливості Бердянська

BIRDYANSK - нова цікава ідея туристичної привабливості Бердянська

Така ідея допоможе виділити Бердянськ серед інших маршрутів для туристів і популяризувати як місто для бьордвотчінгу – хобі споглядання за птахами, яке зараз набирає популярності. Подібні цікавинки привертають туристів, які приїжджають заради культурного дозвілля.

Автори проєкту спочатку провели дослідження міста і на його основі архітектори розробляли концепцію. Результати цього дослідження з ілюстраціями можете подивитися за посиланням bit.ly/birdyansk-texty-org

Проєкт у Бердянську розроблявся у партнерстві команди Антикафе «Час Є», програми «Код Міста», urban curators, науково-мистецької платформи «Острів», дизайн-студії Formografia, медіа журналістики даних Texty.org.ua.

Коли та як буде втілено новий майданчик для прогулянок, залежить від усіх нас – жителів Бердянська, громадського сектору, органів місцевого самоврядування та представників бізнесу. Втілити таку мрію для міста можливо тільки тоді, коли її підтримають люди. Частину простору автори проєкту планують побудувати через конкурс Громадський бюджет Бердянська.

Авторка фотографій – Альона Акімова
Автор тексту – Кирило Пеліванов