БДПУ запрошує до участі у дистанційному інтелектуальному конкурсі «Сімейна математика»

Кафедра математики та методики навчання математики факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти Бердянського державного педагогічного університету запрошує до участі у дистанційному інтелектуальному конкурсі «Сімейна математика» (КСМ).

Участь у цьому конкурсі беруть умовні «математичні родини». Це можуть бути учні 5-9 класів із своїми батьками, бабусями, дідусями, братами, сестрами; вихованці реабілітаційних центрів, інтернатів і будинків сімейного типу з вихователями, кураторами, однолітками, старшими друзями чи родичами. Обмеження: кількісний склад «математичної родини» не може бути менше двох і більше чотирьох осіб, включаючи учнів-близнюків. Отже, математичні родини можуть складатися і з 2-х, і з 3-х, і з 4-х членів. У заявці на участь зазначається голова родини – учень/учениця (прізвище, ім’я, школа, клас), члени родини (прізвище, ім’я, родинний статус: мати, дідусь, брат/сестра, друг/подруга, вихователь тощо).

Оцінювання результатів відбуватиметься за допомогою смайликів. Переможцями та призерами стануть ті, хто здобуде найбільшу кількість «посмішок», причому додаткового позитивного смайлика можна отримати за оригінальність відповіді/розв’язання.

Початок КСМ для 5-6 класів 04.05.2021.
Початок КСМ для 7-9 класів 04.05.2021.

Після реєстрації на ресурсі на виконання завдань конкурсу надається 3 доби.
Завершення конкурсу – 12.05.2021.

Для реєстрації учасників КСМ з 5-6 класів треба, починаючи із 04.05.2021, перейти за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdyEWKQMQpHvQ_Ql-ql4Q7vmDhVEGuzCYEmXcFculYSXcUmw/viewform (активне з 04.05.2021).

Для реєстрації учасників КСМ з 7-9 класів треба, починаючи із 04.05.2021, перейти за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd_uUqOyKUxgAYrUX0vN8R3qWrfnjBbgaEWgLlJVQtBcoj7yQ/viewform (активне з 04.05.2021).

Голова оргкомітету КСМ,
декан факультету ФМКТО, професор Вікторія ЖИГІРЬ